Македонски | Shqip | English |

Dacia Daster 1.5 dci 4x4

Се продава од: Strahinja 06 јун. 15:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 19.040 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 900 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 110 000 - 119 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Dacia
Модел: Duster
Kolata e odlicno socuvana , prv gazda kupena od renault skopje , pominati 118000 km so full oprema , redovno servisiran , odlicen terenec ,
Нема посетени огласи
Кон почеток