Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam Dacia Logan, prv sopstvenik

1 300 ЕУР

Се продава од: Mile 18 окт. 17:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Dacia
Модел
Logan
Dacia Logan, 1.4mpi, 55kW
2005 godina, prv sopstvenik, kupena od MK
114.077 km
voziloto nema nikakov problem, pali vozi
Leaflet
Кон почеток