Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dacia Logan 1.5 DCI

1 800 ЕУР

Се продава од: Vlatko 05 фев. 03:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Dacia
Модел
Logan
Dacia Logan 1.5 DCI
Leaflet
Кон почеток