Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dacia sandero stepway

0 МКД

Се продава од: Оливер 15 септ. 21:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Велес
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Dacia
Модел
Sandero
Kupena od salon,prv gazda,vo odlicna sostojba,1,5dci
Povejke info na 078 315 614
Cena po dogovor
Оливер
078315614
Leaflet
Кон почеток