Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DAEWOO MATIZ -07

2 000 ЕУР

Се продава од: oliver 07 мар. 13:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Битола
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Daewoo
Модел
Matiz
SE PRODAVA matiz daewoo 2007 godina registrirano do 11.2015 godina, CD RADIO, novi gumi, servisirano redovno od prv gazda vo odlicna sostojba mozi i vo zamena za pogolem avtomobil so doplata
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации