Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DAEWOO MATIZ

1 790 ЕУР

2 800 ЕУР

Се продава од: Borce Вчера 17:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Daewoo
Модел
Matiz
- SE PPRODAVA :
- DAEWOO MATIZ - 2004g.
- REG. DO 31 / 08 / 2021g.
- AVTOMOBILOT E OSNOVNA VERZIJA I E VO ODLICNA SOSTOJBA.
- VOZILOTO NE E VOZENO T A X I.
- KORISTENO ZA DOMASNI POTREBI.
- IDEALNO E ZA VOZAC POCETNIK.
- NA PORAKI I NA E - MAIL NE VRAJCAM.
- INFF. SAMO NA TELL : 075 / 306 - 359 Borce 075 / 30 63 59.


Кон почеток