Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Daewoo Matiz -06

1 500 ЕУР

Се продава од: Sonja 02 авг. 08:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Daewoo
Модел
Matiz
Odlicna sostojba
Leaflet
Кон почеток