Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DAEWOO MATIZ -06

1 600 ЕУР

Се продава од: Stefan 01 апр. 13:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Daewoo
Модел
Matiz
Prodavam Daewoo Matiz 2006 godina so pominati 78000km.
Avtomobilot e redovno servisiran vo Automakedonija.
Okolu cenata ima moznost za pregovori :)
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации