Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Daewoo Matiz

1 000 ЕУР

Се продава од: Stefan 17 апр. 21:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Daewoo
Модел
Matiz
se prodava daewo matiz 1.0I registrirana do oktomvri.Smeneto ulje filter klinest Kais rebrast kais plocki.Pali vozi e i e so mala potrosuvacka 6 L 100km
Leaflet
Кон почеток