Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава

950 ЕУР

Се продава од: cvetan 02 авг. 09:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Daewoo
Модел
Nexia
Daewoo Nexia GLX 1.5
Leaflet
Кон почеток