Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Daewoo Nexia odlicna sostojba - 97

700 ЕУР

Се продава од: Ivica Angelov 10 фев. 17:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Daewoo
Модел
Nexia
Се продава Daewoo Nexia сочувана во одлична состојба.
Регистрирана е до јули 2015.
+ 4 нови гуми
Година на производство: 1997
Цена: 700€
Телефон за контакт: 078 833 231
Ivica Angelov
078833231
Leaflet
Кон почеток