Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Daewoo Nexia 1997

1 300 ЕУР

Се продава од: Andon 24 септ. 14:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Марка
Daewoo
Модел
Nexia
Се продава DAEWOO NEXIA RACER
моќност 66 kw, алуминиумски бандажи, регистрирана до 07.2021 год. 1997 произведена, превено ремонт пред една година, во добра состојба за возење.
Тел.071562740
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации