Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Daewoo Nexia 1.5

849 ЕУР

Се продава од: Festim 21 окт. 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Daewoo
Модел
Nexia
kolata ima pominato 85000km
Кон почеток