Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Daewoo Racer ekonomicno

750 ЕУР

Се продава од: Драгиша 18 фев. 17:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Daewoo
Модел
Racer
Регистриран до 23.09.18,има зелен картон, плин без атест,сменети карики,не троши уље,пали од прва,нов хладњак,акумулатор. На отворено на плин 2,5 ден по поминат килиметар.
Драгиша
075762248
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации