Македонски | Shqip | English |

Daewoo Racer -96

Се продава од: goran 27 јан. 13:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.500 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

700 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гази Баба, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Daewoo
Модел: Racer
kolata e super treba da se vidi ima elektrika na prozori centralno ednostavno ful od racer dobro socuvana
Нема посетени огласи
Кон почеток