Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Daewoo Tacuma -04

Се продава од: afrim 29 јун. 06:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Сарај, Скопjе
Стил на каросерија
Hatchback
Марка
Daewoo
Модел
Tacuma
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток