Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Daewoo Tico -94

800 ЕУР

Се продава од: Marjan 17 септ. 00:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Daewoo
Модел
Tico
Se prodava Daewo Tico vo odlicna sostojba so pominati 170.000 km, 1994 godina, benzin, 4 gumi vo odlicna sostojba, registrirano do 6.2021,proverka na voziloto po vasha zelba, pali vozi
Zamena NE se prifaka
Cenata ne e fiksna
Leaflet
Кон почеток