Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DAEWOO TICO A-test plin -97

950 ЕУР

Се продава од: stefan 11 дек. 19:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Daewoo
Модел
Tico
prodavam daewoo tico registrirano cela god redovno servisirano i odrzavano domakinski za poveke inf javete se!!
Leaflet
Кон почеток