Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Daewvoo Tico

600 ЕУР

Се продава од: Ado 03 окт. 13:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Daewoo
Модел
Tico
Se prodava Daewo Tico Sl benzin Istecena reg
So 4 Novi gumi vo top sostojba pali vozi za povekje info
072 777 789
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации