Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Daewoo Tico

1 000 ЕУР

Се продава од: Jovan 23 дек. 14:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Виница
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Daewoo
Модел
Tico
Kolata e vo ispravna sostojba.
Leaflet
Кон почеток