Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Daihatsu Sirion -07

2 700 ЕУР

Се продава од: Tanja Денес 15:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Daihatsu
Модел
Sirion
Daihatsu Sirion 2007
Registrirana do 09.2019 so zelen karton
Nov akomulator
Klima
Elektrika na prozori
Mala potrosuvacka
Leaflet
Кон почеток