Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Daihatsu Sirion 1.0 benzin 2008

3 250 ЕУР

Се продава од: Gligor Manev Вчера 17:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Daihatsu
Модел
Sirion
Avtomobilot e vo perfektna sostojba, redovno odrzuvan, so dva para gumi (letni i zimni). Super mala potrosuvac
Gligor Manev
+38978200803
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации