Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Dodge Caliber 2.0 CRD

0 ЕУР

Се продава од: Icko Вчера 15:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Dodge
Модел
Caliber
Dodge Caliber 2.0CRD 140hp 6 brzini

Komplet napraven servis
Realna kilometraza
Od oprema poseduva:
-templomat
-bord kompjuter
-elektrika na stakla
-klima
i mnogu druga oprema

Moze zamena so moja i vasa doplata.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации