Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dodge Caliber -10

6 000 ЕУР

Се продава од: Dule 22 ноем. 16:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Dodge
Модел
Caliber
Dodge Caliber 6000eur fiksna
Leaflet
Кон почеток