Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DODGE CALIBER SXT 1.8 BENZIN-PLIN NE E OD UVOZ

6 500 ЕУР

Се продава од: dejan 07 јан. 00:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Dodge
Модел
Caliber
Dodge Caliber 1.8 benzin so atestiran plin so full oprema KOLATA NE E OD UVOZ KUPENA E VO MAK AUTO STAR (MERCEDES) kolata e vo perfektna sostojba registrirana do juni 2018 so zelen karton ima zimski i letni gumi vo juni e napraven servis
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации