Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DODGE CHALLENGER

36 000 ЕУР

Се продава од: Bukuri 15 септ. 20:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струга
Стил на каросерија
Купе
Марка
Dodge
Модел
Challenger
3.6 L V6
Vo perfektna sostojba
Leaflet
Кон почеток