Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Polski Fiat 125 p

0 МКД

Се продава од: Соте 06 авг. 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Крушево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Во возна состојба, зачувана....
Прва боја....
Цена по договор !!!
Соте
071 626 153
Leaflet
Кон почеток