Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iveco Daily

250 000 МКД

Се продава од: miki 04 јул. 13:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Fiat
Se prodava iveco daily poveke informacii na telefon:
Godina proizvodstvo: 2003
Goriv: Nafta
Kategroija TOVARNO
Registracija vazi do 29.08.2019!

Poveke informacii na 071-507-015
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации