Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Fiat 750LE

2 000 ЕУР

Се продава од: Илија Денес 00:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Локација
Велес
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Сочувано Fiat 750LE, во возна состојба со изминати 42.000км, со сменети нови делови :лагери и семеринзи, амортизери, федерплатно, ламела со потисна корпа, гуртни за кочници, гуми. Со кука за влечење. Фарбано во комора печена боја, фарбано патос и долен трап и тапацирани седишта. Го продавам по цена од 2000 ЕУР, контакт после 17 h. Тел 070377357. Гледање само до предходна најава за сериозно заинтересирани.
Илија
070377357
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации