Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Fiat 1300 -75 Old timer

700 ЕУР

900 ЕУР

Се продава од: Timko 04 авг. 23:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Берово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Fiat
Модел
130
Prodavam Fiat 1300 1975g
Kolata e od prv sopstvenik so site orginali
Dva kljuca rezervni, orginalna rezervna guma, orginalen vid, fabricki knigi, plin atestiran lovato. Kolata e so site dokumenti moze da se prefrli bez registracija e. Za poveke info javete se. Moze kontakt i preku VIBER
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации