Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Abarth 595 C Competizione

0 ЕУР

Се продава од: Ane 10 мар. 15:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Кабриолет
Марка
Fiat
Модел
500 Abarth
Fiat Abarth 595 C Competizione 1.4 T-Jet engine with Garret Turbo and dual mode

220HP (Race Chip Performance)

“Record Monza” izduven sistem so 4 cevki

+ 4 ABARTH 17'' felni so zimski pnevmatici

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации