Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat 500 1.2 70 ks panorama koza 137000km 2009 MT Auto

4 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 09:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120 KS COSMO 7SED -08 MT Auto 4 200 EUR
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS COSMO KOZA NAVI - 11.MT Auto 6 500 EUR
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS 126000 KM - 06..MT Auto 3 999 EUR
OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS 107000 KM  07 MT Auto 3 900 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
500
FIAT 500 1.2 70 KS 137000 KM SO GARANCIJA ! ! !
- 137000 KM ! ! ! KOMPLETNO SERVISIRANA ! ! !
- NOVA UNIKAT - 100% GARANCIJA ZA KM -

- PANORAMA KROV
- KOZEN ENTERIER
- KLIMA(LADI PERFEKTNO)
- USB PRIKLUCOK
- CD MP3 FABRICKA MUZIKA
- WINDOWS MOBILE PORT SO KOMANDI OD VOLAN
- ALU BANDAZI
- FABRICKO CD MP3 VW
- SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- 8 ZVUCNICI
- HROM ELEMENTI
- 4 EL RETROVIZORI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- HALOGENKI ZA MAGLA
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO
- SERVISNA KNISKA I FAKTURI OD SERVISI
- 100 % REALNI KM MOZE PROVERKA
- NEMA MENUVANI DELOVI, ORIGINALNI FAROVI, STAKLA, STOPOVI
** NAJDOBRIOT MOTOR
** POTROSUVACKA 5L/100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE
** EDEN EDINSTVEN SOPSTVENIK OD MILANO ITALY ! ! !

-- UVEZENA OD ITALY ....PLATENO SE DO REGISTRACIJA

-- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne i na FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
_____________________________________

http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
AUDI A4 2.0 TDI 145 KS PDC NOVA - 09..MT Auto 9 600 EUR
BMW X3 2.0d 150ks 4x4 fejslift 2008 MT Auto 7 800 EUR
FIAT 500 1.2 70 KS PANORAMA 99000 KM - 10..MT Auto 5 200 EUR
FIAT BRAVO 1.9 JTDM 120 KS NOVO- 08.MT Auto 3 900 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации