Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat 500 1.2 70ks 119000km 2009 MT Auto

4 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 10:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

VW GOLF PLUS 1.9 TDI 105 KS COMFORT - 07.MT Auto 4 900 EUR
OPEL CORSA 1.2 80 KS 110000 KM NOVA - 09.MT Auto 3 300 EUR
MERCEDES B 180 CDI 110 KS AVANTGARDE KOZA 2007 MT AUTO 5 300 EUR
CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS 98000 KM EU-5 -12.MT Auto 5 200 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
500
VW POLO 1.2 70 KS 96000 KM SO GARANCIJA ! ! !
- 96000 KM ! ! ! KOMPLETNO SERVISIRANA ! ! !
- NOVA UNIKAT - 100% GARANCIJA ZA KM -

- PANORAMA KROV
- KLIMA(LADI PERFEKTNO)
- USB PRIKLUCOK
- CD MP3 FABRICKA MUZIKA
- WINDOWS MOBILE PORT SO KOMANDI OD VOLAN
- ALU BANDAZI SO 4 NOVI GUMI 2019 DOT
- FABRICKO CD MP3 VW
- SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- 8 ZVUCNICI
- HROM ELEMENTI
- 4 EL RETROVIZORI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- HALOGENKI ZA MAGLA
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO
- SERVISNA KNISKA I FAKTURI OD SERVISI
- 100 % REALNI KM MOZE PROVERKA
- NEMA MENUVANI DELOVI, ORIGINALNI FAROVI, STAKLA, STOPOVI
** NAJDOBRIOT MOTOR
** POTROSUVACKA 5L/100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE
** EDEN EDINSTVEN SOPSTVENIK OD MILANO ITALY ! ! !

-- UVEZENA OD ITALY ....PLATENO SE DO REGISTRACIJA

-- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne i na FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
________________________________

http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD 75 KS NOVO - 08.MT Auto 3 400 EUR
SEAT IBIZA 1.2 70 KS BENZ-PLIN EURO-5 - 12..MT Auto 4 999 EUR
CITROEN C3 1.1 60 KS BENZ-PLIN 142000 KM NOV -09.MT Auto 3 500 EUR
MERCEDES B 180 CDI 110 KS AVANTGARDE KOZA 2007 MT AUTO 5 300 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации