Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat 500 1.2 70ks panorama 155000km 2010 MT Auto

5 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 09:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

PEUGEOT 207 1.4 90 KS NOVA - 08..MT Auto 3 900 EUR
MINI COOPER D 1.6D 110 KS 121000 KM NOV - 09.MT Auto 5 500 EUR
VW GOLF 1.6  TDI  COMFORTLINE NOV -10..MT Auto 7 200 EUR
PEUGEOT 207 CC 1.6 TURBO 150 KS CABRIO -08.MT Auto 4 500 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
500
FIAT 500 1.2 70 KS 155000 KM SO GARANCIJA ! ! !
- KOMPLETNO SERVISIRANA ! ! !
- 2 KLUCEVI
- NOVA UNIKAT - 100% GARANCIJA ZA KM -

- PANORAMA KROV
- KLIMA(LADI PERFEKTNO)
- USB PRIKLUCOK
- CD MP3 FABRICKA MUZIKA
- WINDOWS MOBILE PORT SO KOMANDI OD VOLAN
- ALU BANDAZI SO 4 NOVI GUMI
- FABRICKO CD MP3 VW
- SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- 8 ZVUCNICI
- HROM ELEMENTI
- 4 EL RETROVIZORI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- HALOGENKI ZA MAGLA
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO
- SERVISNA KNISKA I FAKTURI OD SERVISI
- 100 % REALNI KM MOZE PROVERKA
- NEMA MENUVANI DELOVI, ORIGINALNI FAROVI, STAKLA, STOPOVI
** NAJDOBRIOT MOTOR
** POTROSUVACKA 5L/100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE
** EDEN EDINSTVEN SOPSTVENIK OD MILANO ITALY ! ! !

-- UVEZENA OD ITALY ....PLATENO SE DO REGISTRACIJA

-- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne i na FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
_________________________________
___________________________________

http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
CITROEN C3 1.4 ECO ENERGY BENZ-PLIN - 11.MT Auto 4 999 EUR
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120 KS COSMO 7SED -08 MT Auto 4 200 EUR
VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS NOV UVOZ  2008 MT Auto 5 900 EUR
AUDI A4 2.0 TDI 145 KS S-LINE NAVI XENON -09 MT Auto 8 999 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации