Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat 500L 1.3 MultiJET 95HP LOUNGE BUSINESS DUALOGIC

9 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 14 јан. 11:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

255 Огласи во продавницата

Audi A6 2.0TDI ULTRA 150HP FACELIFT 25 200 ЕУР
Audi Q5 2.0TDI 150HP 19 800 ЕУР
VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE 16 300 ЕУР
Mercedes-Benz C-Klass C180 116HP BLUETEC 17 900 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
500L
ШИФРА: 391767

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

255 Огласи во продавницата
Audi A4 AVANT 2.0TDI 150HP S-TRONIC BUSINESS 18 400 ЕУР
Volvo V40 1.6 D2 115HP KINETIC 10 800 ЕУР
BMW 418 Gran Coupé 418D 150HP 19 600 ЕУР
Opel Insignia BREAK 1.6CDTi 136HP ECO BUSINESS 11 800 ЕУР
Кон почеток