Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Fiat 500l 1.6 mjet uvoz Swiss klima fabrika cuvano

0 ЕУР

Се продава од: 100% DRVO Вчера 14:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
500L
fiat 500l 1.6mjet 77kw/105ks najdobrite i mnogupogodeni ekonomicni fiat dizel motori.
sega uvezeno od swajcarija plateni se site davacki do registracija.
so full oprema za swajcarski standart klimatronik,el.stakla i ret,komandi volan tempomat,navi,al.bandazi orginal 500....vozilo e vo perfektna sostojba samo za mustetiii sto sakaat staklo socuvano monovolumensko konforno familijarni vozilo. tel.za info : 078217607
100% DRVO
  Онлајн
078217607
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации