Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Barchetta -96

1 600 ЕУР

Се продава од: arun 29 јан. 23:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 3.420 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Cabriolet
Марка
Fiat
Модел
Barchetta
Fiat Barchetta 96 god, 1.8. bandashi elektrika 1600e
Кон почеток