Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Brava

1 500 ЕУР

Се продава од: Marjan Mihajlovski 20 мај 10:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Brava
Fiat brava registrirana ima klima i e vo solidna sostojba cena po dogovor
Marjan Mihajlovski
077806938
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации