Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Brava 1.4 benzin plin

950 ЕУР

Се продава од: Dule 12 дек. 12:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 2.030 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Fiat
Модел
Brava
Kolata e pali vozi. Registrirana do 07.2020.
Leaflet
Кон почеток