Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Brava 1.9 TD 75 ks

600 ЕУР

900 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 16 окт. 16:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Седан
Марка
Fiat
Модел
Brava
ITNO se prodava Fiat Brava 1.9 TD do dizel motor 75 ks.
Kolata e vo vozna sostojba dobro odrzavana i redovsno serivisirana. Registrirana e do 04/2021
Cenata ne e fiksna
Leaflet
Кон почеток