Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Brava JTD HSX

1 500 ЕУР

Се продава од: Светислав Пеица Вчера 20:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Brava
Се продава Fiat Brava JTD HSX 77KW 105 KS (dizel)
Колата има клима, електрика на предни стакла и алуминиумски фелни.

Поминати се 206.000 км.
Во добра состојба е со редовни сервиси.
Бојата е кафена металик

Лице за контакт: Пеица 070 213 782
Светислав Пеица
070213782
Leaflet
Кон почеток