Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam fiat brava

750 ЕУР

Се продава од: Tomislav 08 септ. 00:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Brava
Prodavam fiat brava 1.6 16v 95 god
Benzin plin
Smeneto ulje i filtri pred 5 meseca
Smenet alanser i alternator
Registrirana do juni 2021
Pali vozi
Tomislav
077 629-683
Leaflet
Кон почеток