Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT BRAVA 1.6 16V registrirana do 12/2016

1 450 ЕУР

Се продава од: Dejan 31 мар. 18:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Штип
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Brava
- Super socuvan avtomobil,
-ne se potrebni nikakvi popravki ,
- klima
- novi 4 gumi Tigar
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации