Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Fiat Bravo 1.9 MultiJet GT2 150ks

4 000 ЕУР

Се продава од: Tome 17 септ. 22:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Битола
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Bravo
Fiat Bravo 1.9 Multijet GT2 150ks
Dvozonska klima ladi perfekt klimatron
Smeneto prednica, filtri i novo maslo liqud moly
Elektricen City volan mnogu lesen i mek
Komandi na volan
Sportski metalni papuci
Hill holder za start na udolnici i ugornici
Friziderce za ladenje ili topenje na pijaloci pod naslonacot za raka
Bluetoot,glasovni komandi, 6brzini, i mn druga oprema ne e nabroeno se.
Koj saka stegnata i mnogu mokna i brza kola reg uste 3 meseci
4000eu 4000eu 4000eu
Kontakt 075 308 225
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации