Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 206 1.4 HDI 50KW.ELEGANCE OPREMA

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 01 авг. 18:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Беж
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Bravo
-PEUGEOT 206 1.4 HDI SO OPREMA-
-KLIMA
-FABRICKI ZATEMNETA
-ALARM
-BORD KOMPJUTER
-TEMPOMAT
-FABRICKO RADIO CD
-SERVO
-KOZEN VOLAN
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA PROZORI
- NOVI GUMI
-PRVA BOJA
-HALOGENI
KOLATA E REGISTRIRANA CELA GODINA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA--
--AVTO PLAC MIKI—
VW-GOLF-POLO-LUPO-PASSAT-
-AUDI-A2-A3-A4-
-MERCEDES-E-C-A-
-BMW-320D-330D-
-OPEL-VECTRA-ZAFIRA-CORSA-
-FORD-FOCUS-FIESTA-
-FIAT-STILO-DOBLO-PUNTO-
-PEUGEOT-206-207-307-
-CITROEN-C1-C2-C3-C4-C5-
-SEAT-IBIZA-LEON
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626,071/611-389
Leaflet
Кон почеток