Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Bravo 1.9 JTD GT

1 399 ЕУР

Се продава од: Viktor Bozurski 27 окт. 15:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Купе
Марка
Fiat
Модел
Bravo
Prodavam Fiat Bravo GT, 105 KS, kolata ne e udirana, ne e farbana, napraven e golem i mal servis pred 2 meseci, aluminiumski bandazi 15, registrirana e do 10.2020 cela godina, bez zameni, dopolnitelni informacii na 075313293 ili 070589300
Viktor Bozurski
075313293, 070589300
Leaflet
Кон почеток