Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT BRAVO 1.9 TD

1 050 ЕУР

Се продава од: Ace Zlatanovski 18 фев. 16:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Bravo
Kolata e bez klima 1.9 motor turbo dizel
Ima prostor za dogovor na lice mesto
Pali vozi

- 078 442 685
- 078 210 838
Ace Zlatanovski
078 442 685
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации