Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT BRAVO multijet 1.9 - 07

3 300 ЕУР

Се продава од: FIAT BRAVO Вчера 22:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Bravo
150 ks
2007 godina
251060 km
FIAT BRAVO
072541658
Leaflet
Кон почеток