Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Bravo hgt 2.0 155ps moze i zamena-00

Се продава од: Elvis 29 ноем. 00:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Bravo
Bravoto e ekstra sportski praveno full oprema so orginal 164km vneseno od svajcarija redovno servis praven pali vozi
Leaflet
Кон почеток