Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Bravo 1.8

0 ЕУР

Се продава од: predrag 22 ноем. 12:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Bravo
kolata e vo odlicna sostojba vredi da se vidi cena po dogovor registrirana do 28.01.2019 telefon 076478769 predrag
predrag
076478769
Кон почеток